Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Wild Blood

Přehrát
Wild Blood od Play'n Go je zajímavý mystický automat věnovaný upírům. Automat má velmi kvalitní grafiku a originální zvukový doprovod, který doplňuje tajemnou atmosféru. Hlavními postavami hry jsou atraktivní upíři - jsou vyobrazeni na výherních symbolech. Wild Blood obsahuje také zajímavé bonusy, jako je riziková hra, roztočení zdarma a speciální divoké symboly.

Vzhled a design hry Wild Blood

Přestože byla hra Wild Blood vydána v roce 2013, její grafika stále vypadá zajímavě a moderně. Tajemství spočívá v atmosféře, kterou dokresluje originální, tajemný soundtrack a velmi detailní obrázky, které nenechají hráče Nine Casino lhostejnými.

Hrací pole se odehrává na pozadí temného lesa, který je často skrytý pod zlou mlhou. Když se objeví divoký symbol, je divoká linie zvýrazněna rámečkem ve tvaru rakve a z centrálního loga v horní části hracího pole občas kape krev. Taková grafika však působí dojmem zajímavé a originální hry a vůbec nevyděsí.

Wild Blood má standardní hrací pole 5x3 a 15 výherních řad. Automat má poměrně vysoké RTP 96,17 % a střední volatilitu, takže hráčské nadšení je zaručeno.

Funkce výherního automatu Wild Blood

Hlavním rysem automatu je jeho téma a design. Automat je vyroben se skvělým řemeslným zpracováním a atmosféra je velmi přesně reprodukována. Hra nabízí funkci Gamble, která vás bude bavit, symbol Wild, který pokrývá celý válec, a kolo roztočení zdarma s možností vyhrát ještě více roztočení zdarma.

Všimněte si, že si můžete nastavit počet aktivních řad. Počet aktivních řad se ovládá pomocí tlačítek + a - v bloku Linie.

Bonusová hra ve hře Wild Blood

Ve výherním automatu Wild Blood jsou k dispozici dvě bonusové funkce. První z nich je hra Risk nebo Gamble. Jedná se o hru, která vám umožní zdvojnásobit vaše výhry. Můžete ji spustit po každém úspěšném kole kliknutím na tlačítko Gamble. Ve hře Risk musíte uhodnout barvu karty, která se objeví na obrazovce - černou nebo červenou. Pokud se trefíte, získáte dvojnásobek výhry z předchozího kola. Pokud vaše intuice selže, o tuto výhru přijdete.

Druhým bonusem je divoký symbol s obrázkem upíra. Nejenže má svou vlastní hodnotu, ale může se také rozšířit přes celý válec. Pokud na jeho stranách padnou stejné symboly, doplní kombinaci a hraje se. Pokud padne divoký symbol na prostřední válec, získá hráč opětovné roztočení.

Roztočení zdarma ve hře Wild Blood

Symbol v podobě krevní trubice slouží jako scatter. Tři takové obrázky aktivují bonusové kolo, ve kterém si musíte vybrat jednu ze tří zkumavek. Každá z nich má určitý počet volných roztočení a dodatečný násobitel výhry, přičemž maximální počet volných roztočení je 50. Symbol Wild v kole volných kol může přinést 2 roztočení.

Závěr.

Wild Blood je jasná a atmosférická hra, která rozhodně nenechá nikoho lhostejným. Kromě náročného designu a vysokého výherního potenciálu může automat nabídnout zajímavé bonusy. Hra byla upravena pro mobilní zařízení, takže s Wild Blood můžete trávit čas i na svém chytrém telefonu. Rádi tento slot představíme všem zájemcům o hazardní hry. Navíc si můžete zahrát zdarma přímo na našich webových stránkách.

X
🚀 Registrace 💎 Bonus