Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

The Dog House Megaways

Přehrát
V Nine Casino je opět na kotoučích skupina psů se spoustou pamlsků, o které se, jak všichni víme, psi rádi dělí. Tito psi s sebou ale tentokrát přinesli také více výherních řad, než mnozí zvládnou, a také řadu bonusových funkcí, díky nimž je výhra z jejich zuřivého štěkotu více než jen náhoda. Díky dvěma funkcím roztočení zdarma a také systému válců hracího automatu Megaways hráči rozhodně neudělají chybu, když roztočí válce tohoto spinneru na několik kol. Nyní se bez hloupých metafor pojďme podívat na to, co si pro nás toto pokračování originálu připravilo.

O hře Megaways od společnosti Dog House

Možná jste už slyšeli o systému válců Megaways použitém v online výherním automatu The Dog House Megaways, ale pokud ne, rychle vám to vysvětlíme. Všechny online hrací automaty mají určitý počet výherních řad, na kterých mohou válce tvořit výherní kombinace. Ve hře Megaways může být na válcích až 117 649 výherních řad, což je šílené číslo. Tento celkový počet budete muset pokrýt hraním a získáváním výher, které vám to však značně usnadní. Nejvyšší částka, kterou budou moci hráči vsadit, je 100 £, což osloví hráče s vysokými sázkami, zatímco hráči, kteří rádi začínají s malými sázkami a postupně se vypracovávají, mohou vsadit už od 20 pencí, což je skvělé.

Studio, které vydalo hru The Dog House Megaways, se jmenuje Pragmatic Play a jedná se o pokračování hitu roku 2019, kterým byl online slot The Dog House. Příběh vypráví o čtyřech chlupatých kamarádech a jejich snaze najít nejlepší výherní kombinace. Zdá se, že Pragmatic Play se specializuje na hry se zvířecí tématikou a animacemi, které vám vykouzlí úsměv na tváři - na mysli se vám vybaví The Great Chicken Escape a Treasure Horse. Většina z nás dnes hraje na mobilních zařízeních, takže vás jistě potěší, že software běží velmi hladce.

Funkce a symboly

Ikony na válcích jsou v podstatě stejné jako v originále, který vyšel minulý rok, takže pokud hru The Dog House znáte, budete přesně vědět, co můžete očekávat. Symboly jsou rozděleny na nízko a vysoce výherní, přičemž mezi ty nízko výherní patří hrací karty 10, J, Q, K a A. Ikony, které zvyšují výplatu, jsou spojeny se psy. Patří mezi ně kost, obojek, párek, mop, jorkšírský teriér a usměvavý rotvajler. Rotvajler je nejlépe vypláceným ze základních symbolů, ale existují ještě dva speciální symboly, které přinášejí pořádné zisky.

Prvním speciálním symbolem je symbol Wild, který v případě potřeby nahradí kterýkoli ze základních symbolů a vytvoří tak výherní kombinaci. Jediným symbolem, který nemůže nahradit symbol Wild, je symbol Scatter, který otevírá dveře stodoly a umožňuje vám získat bonusy.

Bonusy a jackpoty

Vraťme se rychle k symbolu Wild. Pokud je součástí jackpotu, může se k vašim výhrám přidat náhodný násobitel 2x nebo 3x. Symboly Wild hrají roli také v hlavní bonusové hře, ve hře s roztočeními zdarma, přesněji řečeno ve 2 z nich. Abyste si však mohli vybrat jednu z nich, musíte v jednom roztočení trefit 3, 4, 5 nebo 6 symbolů Scatter. Poté budete mít možnost vybrat si buď Stucky Wilds Free Spins, nebo Raining Wilds Free Spins. To bude poměrně těžká volba, protože možnost Sticky poskytuje méně roztočení, ale na úkor symbolů Wild, zatímco možnost Raining poskytuje více roztočení, ale méně symbolů Wild. Ať tak či onak, obě varianty jsou plné bonusových funkcí.

Zahrajte si slot The Dog House Megaways

The Dog House Megaways je další z řady online videoautomatů, které nabízejí více způsobů výhry. Volba 2 bezplatných roztočení dodává příjemnou interaktivitu, zatímco násobiče, divoké symboly a zábavné téma tvoří skvělý recept. Když k tomu přidáte Megaways, je hra skutečným alfa samcem.

X
🚀 Registrace 💎 Bonus