Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Sumo Sumo

Přehrát
Společnost ELK Studios se rozhodla pustit do špinavé hry sumo sumo. Vzrušující hra s rozvržením 5x5 a působivými 259 možnostmi výhry se odehrává ve špinavé, odpadky poseté uličce, kde spolu bojují dva zápasníci sumo. Při sledování těchto pouličních zápasů mají hráči Nine Casino šanci vyhrát jeden z několika vzrušujících bonusů v inovativní, velmi originální hře, která se bude líbit fanouškům akčních filmů.

Téma, grafika a zvukový doprovod

Vezměme si jeden klasický motiv online výherních automatů: automat na ovoce. Vezměme si jedno o něco vzácnější: zápasy sumo. Nestává se často, abychom se v jedné recenzi automatu zabývali oběma tématy, ale ve hře Sumo Sumo sedí tato dvě tradiční témata pohodlně vedle sebe, a to vše za doprovodu neuvěřitelně moderního elektronického soundtracku.

Nazývat tento automat klasickým ovocným automatem by mohlo být trochu přehnané. Každé tradičně zaoblené ovoce bylo rozřezáno do neobvyklého čtvercového tvaru. A i když je sumo možná nejikoničtějším japonským národním sportem, tato verze byla vyňata z vysoce ritualizovaného prostředí a umístěna do uličky, jako by její zápasníci byli dva pouliční bojovníci. Když se oživí, bojují na bubny.

A to ještě předtím, než se jako bonus objeví rychlý člun na nábřeží. Kdy jste naposledy viděli zápasníka sumo v motorovém člunu?

Sumo Sumo RTP a variance

Pokud bychom měli online výhernímu automatu Sumo Sumo něco zásadního vytknout, pak je to RTP. Pokud jste už četli nějakou recenzi tohoto slotu, pravděpodobně víte, že naše doporučená hodnota je 96 %. Sumo Sumo má však pouze 94 %. Horší by to mohlo být jen v případě, že by měl ještě nižší variance, jako například slot Little Bighorn.

Variabilita je lepší, na střední až vysoké úrovni, i když některým hráčům to stále může vadit. Čím vyšší je variance, tím vzácnější jsou výhry. Jiní hráči ji však preferují, protože může znamenat vyšší individuální výhry.

Jak hrát Sumo Sumo

Možná se jedná o neobvyklý formát, ale základy jsou stejné jako u všech slotů ELK Studios:

 • Při načítání máte možnost zapnout nebo vypnout zvuk.
 • Po otevření hry uvidíte v levém horním rohu tlačítko nabídky. Dostanete se s ním do tabulky výplat, odkud můžete přejít do nastavení, pravidel a propagačních akcí.
 • V nastavení najdete zvukové efekty a hudbu zvlášť. Můžete také aktivovat rychlou hru a zobrazení mincí.
 • Když se vrátíte na domovskou obrazovku, v levém dolním rohu se nachází tlačítko sázky. Sázejte podle svých limitů.
 • V pravém horním rohu se nachází automatická hra s možností až 100 automatických roztočení. V pravém dolním rohu je tlačítko roztočení, které vám umožní jednou roztočit válce.
 • Ať už budete hrát jakkoli, bavte se, ale nezapomeňte na zodpovědnost. Hrajte automat zdarma a minimalizujte své riziko.

Až zábava skončí, přestaňte.

Bonusové funkce Sumo Sumo

Která recenze výherního automatu by neobsahovala bonusové funkce?

Točení zdarma

Ke spuštění kola volných kol stačí 2 symboly volných kol. Začínáte se 6 bezplatnými otočeními, ale můžete je spustit znovu. Naskládané symboly sumo nemizí, ale zůstávají, občas se zvětšují a potenciálně vám přinášejí opětovná roztočení.

Sumo stacks

Zápasníci sumo stejné barvy se skládají na sebe, fungují jako symboly Wild a zvyšují svůj násobitel. Více zápasníků sumo přidává bezplatná opakovaná roztočení. Zápasníci mohou chodit po válcích a hromádky různých barev se často dostávají do soubojů.

Bonus za motorový člun

Najděte 3 bonusové symboly a naskočte do motorového člunu, abyste z vody sbírali násobitele, a to i při záchraně životů. Zde se dozvíte, co můžete sbírat při plavbě přístavem:

 • Wakeboardista: Připoutejte se k jedoucímu člunu a dokud se budete držet, vaše hodnota se zvyšuje.
 • Plavci: Zvedejte je z vody a zároveň získávejte jejich peněžní hodnotu.
 • Rampy: Vyzkoušejte si, jak se vám daří vytahovat lodě z vody: Hodnota motorového člunu a wakeboardisty se zvýší,
 • když budete provádět triky na rampě.
 • Harpunář: Hodnota každého symbolu, který jste nesebrali, se zvýší.
 • Turbo harpunář: Když sbíráte symboly,
 • jejich hodnota se zvýší.

Sumo Sumo recenze

Psaní recenze na výherní automat Sumo Sumo byla velká zábava, ale ani z poloviny tak příjemná jako jeho hraní. Je to velmi osobitý automat, který si se svým tématem hraje způsobem, jaký jsme ještě neviděli. Nejlepší ze všeho je, že je naprosto nabitý funkcemi. Pokud se vám poštěstí zkombinovat lepkavé, na sebe naskládané sumo zápasníky s volnými roztočeními, je to potenciálně uspokojivá a vizuálně vzrušující hostina.

X
🚀 Registrace 💎 Bonus