Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Starburst

Přehrát

Recenze hry Starburst

Starburst je právem považován za jeden z nejznámějších výherních automatů společnosti NetEnt a po svém vydání v roce 2012 se stal poměrně rychle slavným. Tento automat je nadčasovou klasikou, protože je aktuální i dnes. Zájem hráčů v Nine Casino o tuto pestrobarevnou hru ani po tolika letech neklesl, a to je úžasné! Starburst zaujímá čestné místo mezi předními výherními automaty a často působí jako jakýsi ambasador promo akcí s volnými roztočeními a uvítacími bonusy pro nováčky. Jednoduchý design hry Starburst je součástí geniality této úžasné hry, která se hraje na 5 válcích s 10 výherními řadami, kde jsou možné výplaty v obou směrech (mechanika Win Both Ways). Hra v sobě nese nostalgii starých arkád, ale tato nostalgie je příjemná, nikoli vtíravá. Děje se zde toho zároveň hodně (přestože je automat známý tím, že má pouze jednu bonusovou funkci), takže se při chytání drahokamů pravděpodobně nudit nebudete. Hlavním prvkem této hry, který zachycuje lesk duhové hvězdy, je přítomnost divokých symbolů Starburst. Přestože se jedná o hru s nízkou volatilitou, můžete na ní při troše štěstí slušně vydělat. Starburst je dynamický, vzrušující a oslnivý let galaxií, ke kterému se budete znovu a znovu vracet.

RTP, volatilita a technické vlastnosti automatu Starburst

Než se pustíme do popisu zábavných „žetonů“ hry, nejprve vám poskytneme stručný přehled technických údajů automatu Starburst:

  • RTP: 96,09%
  • Volatilita: nízká
  • Rozložení hracího pole: 1: 5x3
  • Herní řady: 10 (výplaty fungují v obou směrech nebo mechanika Win Both Ways).
  • Bonusové funkce: Respin Wilds, opakovaná roztočení (respiny), expandující Wilds (Expanding Wilds nebo funkce Wild Rush).
  • Sázky: od 0,01 do 100 liber.
  • Maximální výhra: 500x

RTP slotu Starburst je 96,1 %, což je průměr, protože většina automatů má RTP kolem 96 %. Termín RTP znamená v překladu „návratnost pro hráče“ a označuje teoretické číslo, které ukazuje, jaké procento výher automat hráči dlouhodobě vyplatí. Výhoda kasina ve hře Starburst tedy činí 3,9 % (na základě 100 % minus 96,1 %).

Starburst recenze výherního automatu

Starburst již dlouho prokazuje svou nadčasovost a je jedním z nejpamátnějších a nejoblíbenějších online automatů. Vývojáři ze společnosti NetEnt si s touto hrou opravdu neškrtli, když se rozhodli klást důraz na třpytivé drahokamy a bezstarostnou hudbu, která vám při hraní zajistí dobrou náladu.Nízká volatilita omezuje výši vašich ztrát, ale nijak vás neomezuje v šancích na získání co největších výher. Vzhledem k těmto nuancím se nikdo nediví, že se lidé tohoto slotu stále nemohou nabažit. Tajemství úspěchu spočívá v tom, že vývojáři udělali vše pro to, aby vás hra bavila a byla pro vás při hraní pohodlná, a zároveň abyste nebyli závislí na nejrůznějších speciálních efektech a neobvyklých funkcích. Je to prostě starý dobrý výherní automat, na který jsme zvyklí už od prvních automatů. jasné barvy, energické tempo a arkádová nostalgie vám pomohou zavzpomínat na staré časy. Hráči mohou na jedno roztočení vsadit buď 10 pencí, nebo 100 liber (maximální sázka). Výherní kombinace můžete vytvářet z různých symbolů na obou stranách hracího pole a rozšiřující se divoké symboly vás jistě zaujmou - stejně jako hra samotná. Starburst ukazuje, jak jednoduchost může přebít jakýkoli vymyšlený design nebo herní „žetony“, a NetEnt z tohoto malého diamantu udělali téměř dokonalý automat.

Bonusové funkce ve hře Starburst

Jak již bylo zmíněno, Starburst není typickým automatem NetEnt, který je obvykle vybaven množstvím neobvyklých speciálních efektů a bonusových funkcí. Ve skutečnosti se Starburst může pochlubit pouze jednou bonusovou funkcí, což hru v podstatě činí ještě nápadnější. Pojďme se na tuto funkci podívat blíže.Respin s expandujícími „sticky“ divokými symbolyStarburst je všeobecně známý svou funkcí v podobě expandujících divokých symbolů. Funguje tak, že se widgety mohou objevit na kterémkoli ze tří prostředních válců, poté se rozšíří na celý válec a zůstanou „lepkavé“ po dobu maximálně tří respinů. Rozšíření divokých symbolů po celém poli je nejen zábavné, ale přináší vám také velké výhry! Zbývající válce, které nejsou ovlivněny expandujícími divokými symboly, se znovu roztočí v naději, že získáte další „lepkavý“ divoký symbol, který vám přinese další respin. Tato funkce skončí, když se během respinu neobjeví žádný další symbol Starburst Wild.

Starburst na chytrých telefonech a tabletech

Výherní automat Starburst je k dispozici na jakékoli mobilní platformě a můžete jej hrát doma nebo na cestách pomocí jakéhokoli chytrého telefonu nebo tabletu. Nezáleží na tom, zda dáváte přednost systému Google Android nebo Apple iOS: vývojáři hru optimalizovali pro všechna zařízení. Díky tomu se už nikdy nebudete muset nudit při čekání na kamarády v hospodě nebo při sezení v MHD. Nechte ostatní koukat z okna, zatímco vy budete zaneprázdněni roztočením válců pro další velkou výhru.

X
🚀 Registrace 💎 Bonus