Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Razor Shark

Přehrát

Recenze výherního automatu Razor Shark

Razor Shark je výherní automat vytvořený společností Push Gaming a je to šíleně nepředvídatelný automat. Hraje se na poli 5x5. Minimální sázka pro hraní v Casino Nine je £10. Bonusy a funkce zahrnují peněžní výhry ve zlatých mincích, stejně jako roztočení zdarma s neomezeným násobitelem.

Dalším pozitivním faktorem při hraní Razor Shark je, že se při hře můžete pořádně vyřádit (10 000 korun za jedno roztočení). K dispozici je také funkce automatického hraní, kde si můžete vybrat až 100 roztočení a nastavit limit prohry pro zastavení automatických roztočení.

Vzhled výherního automatu Razor Shark online

Vezměte si šnorchlovací výstroj a připravte se na ponor do mořských hlubin ve slotu Razor Shark. Odehrává se v hlubinách oceánu a pošle vás na vzrušující podvodní dobrodružství, které ovšem mohou doprovázet potíže v podobě žraloků. Žraloci jsou však poměrně přátelští. Koneckonců vám mohou dát zlaté mince a nevadí jim ani výhra!

Hra Razor Shark s úžasným designem a animacemi je k dispozici na mobilních zařízeních a tabletech. Pokud hrajete na chytrém telefonu, jistě si oblíbíte režim na výšku, díky kterému se válce dokonale vejdou na obrazovku. Mobilní automat Razor Shark je tak jednou z nejlépe graficky zpracovaných her, na které jsme v poslední době narazili.

Bonusové funkce

Ve slotu Razor Shark najdete 4 bonusové funkce. Najdete zde mystické řady a také funkci Shift and Reveal, která odhaluje cenné symboly nebo zlaté žraloky. Pokud se objeví zlatí žraloci, vstoupí do hry funkce Razor Reveal, která může poskytnout výhry až x2500 sázek. Mimo jiné můžete získat roztočení zdarma, pokud se na libovolné pozici objeví bonusový symbol. To může vést k neomezeným výhrám v každém volném kole.
- Mystické řady + funkce Shift a Reveal
Když se na válcích objeví symboly Mystic Rows, uvidíte symboly mořských řas, které mohou přistát kdekoli na válcích.
Když se objeví, spustí funkci Shift + Reveal. Ta otevře Mystic Rows a odhalí výherní symboly nebo symboly zlatého žraloka (žralok s nejvyšší nedivokou hodnotou) pro větší výhry.

- Funkce Odhalení břitvy
Když se v řadách Mystic Rows objeví symboly zlatého žraloka, spustí se funkce Razor Reveal. Každá pozice symbolu v Mystic Rows se roztočí a získáte mince představující násobitel sázky (až x2500) nebo roztočení zdarma.

Roztočení zdarma

Roztočení zdarma ve slotu Razor Shark se aktivují, když trefíte 3 nebo více symbolů Scatter. Každý další symbol Scatter přináší 1 další roztočení zdarma. V bonusové hře se tak oba válce 2 a 4 zaplní mystickými řadami. Během volných roztočení se navíc na všechny výherní kombinace použije násobitel.
Počínaje 1× se násobitel zvyšuje pokaždé, když se aktivuje funkce Posun a odhalení. Protože maximální výhry jsou neomezené, maximální výhra, kterou jsme ve slotu Razor Shark online viděli, je 50 000násobek sázky na volná kola.

Při roztočeních zdarma se může spustit také funkce Razor Reveal, která vám může přinést peněžní výhru až ve výši 2 500násobku vaší sázky. Můžete také vidět +1 miny, které posunou mystické řady o 1 pozici nahoru.

Výherní automat Razor Shark: stručné shrnutí

Automat Razor Shark je hra, která nikdy nezklame, pokud jde o kombinaci různých bonusových funkcí do jedné. Točení zdarma, mystické řady, posun a odhalení - to vše dohromady poskytuje maximální výhru x50000. Jistě budete souhlasit, že je zábavné sledovat, jak se tváříte, když dosáhnete maximálního násobitele, a to i při vysoké sázce!

X
🚀 Registrace 💎 Bonus