Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Dazzle Me

Přehrát
Na první pohled se hra Dazzle Me od společnosti NetEnt jeví jako primitivní hra s grafikou z minulého století a symboly v podobě diamantů. Výchozí bod je však jiný. Musíte uznat, že značka umí vytvářet jednoduché, ale kvalitní produkty, které dlouho neztrácejí na popularitě. Tento automat byl vydán v roce 2015, ale hráči Casino Nine ho stále považují za jednoho z nejvýraznějších zástupců tématu diamantů.

Má vlastní válce, 76 výherních řad, velmi vysoké RTP 96,9 %, nízkou volatilitu a bonusovou hru s roztočeními zdarma. Díky tomu můžete čas od času vyhrát malé částky bez výrazného rizika pro váš zůstatek, a pokud se na vás usměje štěstí, můžete svou sázku zvýšit 760krát a vyhrát 152 000 milionů.

Vzhled a design hry Dazzle Me

Hra Dazzle Me má neuvěřitelně jasné a světlé barvy, které doslova nahrazují krásné slunce. Ano, fanoušci 3D slotů budou nespokojeni, ale jedná se o klasiku, která má také mnoho příznivců.

Diamanty a kosočtverce jsou nakresleny lehce komiksově, ale hrací pole vypadá pěkně a slavnostně.

Ovládací panel je tradičně ve spodní části, ale válce vypadají neobvykle - mají různý počet políček. Obecně se používá schéma 3-3-4-4-5 - a nejde o taktické pořadí hráčů v nějaké úžasné týmové soutěži, ale o počet políček na sloupcích od prvního úplně vlevo.

Vlastnosti výherního automatu Dazzle Me

Sloupce mají malý počet políček ve svislém směru - mezi 3 a 5. Tento počet řádků nelze měnit. Místo toho můžete ovládat hodnotu mince (od 0,01 do 0,1) a celkovou výši sázky (od 1 do 10).

Symbolem Wild je samozřejmě diamant. Nahrazuje všechny symboly kromě sektoru. K dispozici je také bonusová funkce, která promění celý bar v divoký symbol. Tři nebo více symbolů Scatter (karta s nápisem Free Spins) spustí bezplatná kola. Symboly Scatter a Wild však nevedou k žádným výhrám.

Bonusovou hrou je kolo roztočení zdarma, ve kterém se dvojice válců (první a druhý a/nebo třetí a čtvrtý) spojí a zobrazí stejné symboly. V důsledku toho se pravděpodobnost výherních kombinací minimálně zdvojnásobí.

Bonusová hra ve hře Dazzle Me

Scatter (karta s nápisem Free Spins) aktivuje bonusovou hru - spouští volná kola. Tři symboly Scatter přinášejí 8, čtyři symboly Scatter přinášejí 12 a pět symbolů Scatter přináší 16 roztočení. Do hry vstupuje také vzrušující funkce Linked Reels: dvojice válců se začnou vzájemně kopírovat, jako by „rostly dohromady“.

Tato jednota symbolů se může týkat pouze jedné dvojice válců, například prvního a druhého, nebo obou. Během bonusových roztočení se výherní kombinace minimálně zdvojnásobí. Opětovné objevení symbolů scatter však nezvyšuje počet roztočení. Právě v tomto kole lze dosáhnout nejvyššího násobitele ve hře - x760.

Roztočení zdarma ve hře Dazzle Me

Točením zdarma v tomto slotu jsme se podrobně věnovali v předchozí části věnované bonusové hře, takže se nemusíme opakovat.

Závěr.

Jednoduchý, zajímavý a dynamický klasický slot s ne zrovna nejpokročilejší grafikou, ale pěkným a jasným designem. Různý počet políček na válcích, 76 výherních řad, bonusové kolo s roztočením zdarma, vysoká návratnost pro hráče, nízká volatilita, která přispívá k častým malým výhrám - ve skutečnosti nabízí tento automat hráčům mnoho výhod. Proto vám automat umožní zajímavě se pobavit a v případě potřeby zvýšit svou sázku 760krát díky kolu s volnými spiny.

X
🚀 Registrace 💎 Bonus