Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Book of Ra

Přehrát

Výherní automat The Book of Ra

Book of Ra je výherní automat od neznámého vývojáře Novomatic, který hráče Casino Nine zavede do světa starověkého Egypta s jeho tajemnou atmosférou a skrytými poklady.

Děj je založen na dobrodružstvích Indiána Jonese při hledání bájné Knihy Ra, která podle legendy otevírá cestu k nesčetným pokladům. Tato hra si získala kultovní status. Byla vydána v roce 2004 a má poněkud zastaralý design, přesto je stále velmi žádaná a neztratila na popularitě. Kniha Ra byla mezi hráči natolik oblíbená, že i ostatní poskytovatelé byli nuceni začít vydávat hry s podobnou zápletkou a grafikou, čímž vznikla samostatná kategorie titulů Kniha Ra.

Obsahuje vše, co zkušení hráči hledají: kolo roztočení zdarma, hru na riziko, velké variabilní možnosti a šanci na jackpot. Hra je prezentována ve všech známých online kasinech. Je umístěna ve veřejném vlastnictví, takže každý návštěvník si může zahrát automat Book of Ra zdarma a bez registrace na našich webových stránkách.

Design výherního automatu Book of Ra

Design výherního automatu Book of Ra vychází z egyptského stylu. Válce jsou rozmístěny na pozadí starověkého chrámu, na řádku jsou tematické symboly - skarabeus, faraon, bohyně Isis a samotný hlavní hrdina Indiana Jones. Roli skeneru hraje kniha Ra.

Všechny ovládací prvky se nacházejí v dolní části hry:

 • „Lines“ - 5 tlačítek pro nastavení počtu aktivních řad.
 • „Denominace“ - tlačítko pro výběr nominální hodnoty herní mince.
 • „Min. sázka“ - automaticky nastaví minimální sázku. Při dalším kliknutí na něj se velikost sázky zvýší o jedničku.
 • „Max. sázka“ - automaticky nastaví maximální sázku na 10 mincí.
 • „Start“ je tlačítko, které spustí roztočení válců. Po výherním kole aktivuje hru s rizikem.
 • „Autoplay“ - spustí automatické roztočení válců.
 • „Výplata“ - umožňuje vybrat prostředky bez spuštění rizikové hry.

Někomu se může zdát, že výherní automat Book of Ra vypadá trochu zastarale. To však není překvapivé, uvážíme-li, že hra byla vydána téměř před 18 lety. Takový design však nijak nenarušuje požitek ze hry.

Technické vlastnosti, RTP a volatilita výherního automatu Book of Ra

Book of Ra má 5 válců a 9 řad. Hráč si může zvolit počet aktivních řad kliknutím na příslušné tlačítko. Maximální sázka ve hře je x9000.

Ziskovost a četnost automatů se odhaduje pomocí dvou parametrů - volatility a RTP. Volatilita popisuje poměr rizika a pravděpodobnosti získání vysoké výhry. Nízká volatilita znamená, že hra často vytváří výherní kombinace, ale výhry jsou malé. Vysoká volatilita je naopak: výherní symboly se objevují zřídka, ale přinášejí opravdu velkou výhru. Výherní automat Book of Ra má průměrnou volatilitu, což znamená, že poměr rizika k četnosti výherních symbolů a výši pravděpodobné výhry je přibližně stejný.

RTP je procento sázek, které do automatu vložíte a které se vám vrátí v podobě výher. Čím je vyšší, tím je automat považován za výnosnější. Ve hře Book of Ra činí RTP 96 %, což je průměrný výsledek. Upozorňujeme, že výhry se dělí mezi náhodné hráče, takže statistiky jedné osoby se budou lišit od statistik druhé osoby.

Zkušení hráči říkají, že vintage automaty Novomatic jsou ze všech automatů nejuspokojivější. Mají velmi dlouhý herní cyklus, který trvá několik hodin, ale na jeho konci je šance získat vysokou odměnu.

Bonusové funkce

Bonusové funkce jsou považovány za další výhodu hry Book of Ra. Hra nabízí kolo roztočení zdarma a rizikovou hru. Podívejme se na každou z těchto možností.

Roztočení zdarma

Roztočení zdarma jsou roztočení zdarma, která mohou přinést skutečné výhry. Book of Ra nabízí kolo s 10 bezplatnými roztočeními. Automaticky se spustí, pokud se ve hře objeví 3 symboly Scatter. Nezapomeňte, že roli scatteru hraje obrázek Knihy Ra.

Kolo nelze zrušit ani odložit. Hráč získá 10 volných zatočení. Ty se hrají v režimu automatické hry a začínají sázkou, která byla nastavena před začátkem bonusového kola.

Hra Risk

Risk Game je minihra, ve které můžete zdvojnásobit své výhry. Je k dispozici po každém úspěšném kole. Kliknutím na tlačítko „Start“ hráč spustí rizikovou hru. Pravidla jsou velmi jednoduchá: musíte uhodnout hmotnost hrací karty na obrazovce. Pokud se vám to podaří, získáte dvojnásobnou odměnu. Pokud se vaše intuice mýlí, o výhru i sázku, která ji přinesla, přijdete. Upozorňujeme, že rizikovou hru nemusíte začínat - můžete ji opustit kliknutím na tlačítko „Výplata“ po úspěšném kole.

Jak hrát výherní automat Book of Ra?

Book of Ra je k dispozici online ve všech oblíbených ukrajinských kasinech. Pravidla jsou poměrně jednoduchá a přímočará. Pokud chcete hrát o skutečné peníze, musíte si nejprve vybrat hru a zaregistrovat se.

Jak hrát Book of Ra:

 • Přejděte na webové stránky online kasina.
 • Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému osobnímu účtu, pokud už nějaký máte.
 • Proveďte vklad, abyste mohli hrát o skutečné peníze.
 • Do vyhledávacího pole zadejte název slotu „Book of Ra“.
 • Přejděte na stránku hry.
 • Vyberte si režim - o skutečné peníze nebo demo.
 • Počkejte, až se hra načte.
 • Klikněte na tlačítko „Denominace“ a vyberte hodnotu 1 mince ve hře.
 • Vyberte počet aktivních řad.
 • Uzavřete sázku.
 • Kliknutím na tlačítko „Start“ spustíte hru.
 • Počkejte, až se válce zastaví, a zjistěte, zda máte v tomto kole štěstí.
 • Rozsah sázek je od 0,1 do 100 dolarů.
X
🚀 Registrace 💎 Bonus