Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Book of Dead

Grać
Pokud v kasinu Nine Casino hledáte klasický automat o starověkém Egyptě, zaměřte se na hru Book of Dead. Tento slot byl vydán v roce 2014 společností Play'n Go a v průběhu let se stal kultovním.

Zápletka hry vás nepřekvapí: uživatelé budou muset spolu s hlavním hrdinou hledat poklad. Ten se mimochodem jmenuje Richard Wilde. Vizuální stránka je jasná, ale poměrně jednoduchá.

Navzdory klišovitému tématu a poměrně jednoduché, ale živé grafice může Book of Dead překvapit i toho nejnáročnějšího hráče. Hra obsahuje kolo volných kol a rizikovou hru, takže se nudit nebudete. Automat je k dispozici ve všech oblíbených online kasinech. Vybrat si ho můžete také hned teď, protože hra má demo režim.

Vzhled výherního automatu Book of Dead

Book of Dead má klasický vzhled starého auta, ale s vylepšenou grafikou. Hra se odehrává na pozadí starověkého egyptského chrámu a hlavní postava, Richard Wilde, vypadá až podezřele podobně jako Indiana Jones. Pásy zdobí tematické symboly - bohové starého Egypta, faraon, poklad a tak dále. Nechybí však ani klasické symboly hracích karet, které jsou neméně hodnotné. Obrázek Knihy mrtvých, kterému je hra kvůli svému názvu věnována, funguje jako scatter, který může otevřít kolo bezplatných roztočení. Portál hlavního hrdiny funguje jako divoký symbol a může nahradit sousední symboly.

Rozhraní slotu Book of Dead je velmi pohodlné a přehledné. Ve spodní části hry se nacházejí tlačítka, která umožňují zvolit počet aktivních linií, určit hodnotu herní mince a zapnout hru.

Technické vlastnosti, RTP a volatilita výherního automatu Book of Dead

Herní prvky hry Book of Dead:

 • Hrací pole 5x3;
 • 10 výherních řad;
 • maximální násobitel x5000;
 • vysoká volatilita;
 • RTP 96,12 %.

Volatilita je parametr, který udává poměr rizika k velikosti potenciální výhry a četnosti výherních kombinací. Výherní automat Book of Dead se vyznačuje vysokou volatilitou, což znamená, že je zde vysoké riziko, ale také velká šance na získání jackpotu. Výherní kombinace se nevyskytují příliš často, ale výhry mají značnou hodnotu.

RTP je ukazatelem množství peněz, které se hráčům vrací ve formě výher.

Hra Risk

Hra Risk nabízí dvojnásobnou výhru, pokud uhodnete barvu karty na obrazovce. Pokud se vám navíc podaří uhodnout barvu karty, vaše výhra se vynásobí 4. Pokud se spletete, přijdete o všechny výhry z posledního kola.

Automat nabízí po každém úspěšném kole rizikovou hru, ale můžete si vybrat, zda ji chcete spustit. Chcete-li ji spustit, klikněte na tlačítko „Extra hra“ v dolní části rozhraní výherního automatu. Pokud nechcete riskovat své výhry, klikněte na tlačítko „Vybrat“ a pokračujte ve hře jako obvykle.

Roztočení zdarma

Výherní automat Book of the Dead má kolo roztočení zdarma - Free Spins. Automaticky se spustí, pokud se na poli objeví tři nebo více symbolů Scatter. Připomínáme, že se jedná o symbol s obrázkem Knihy mrtvých.

V bonusovém kole hráč získá 10 roztočení zdarma. Ty je třeba využít okamžitě. Hra začíná v automatickém režimu se sázkou nastavenou v minulém kole.

Během volných kol se může objevit symbol Wild - jedná se o obrázek hlavního hrdiny. Nahrazuje sousední symboly a vytváří tak výherní kombinaci.

Jak hrát výherní automat Book of Dead?

Hraní výherního automatu Book of Dead je poměrně jednoduché. Pokud máte v plánu hrát o skutečné peníze, musíte si nejprve vybrat spolehlivou hernu. Podívejte se na PariMatch, Favbet, PokerMatch, Vulcan777, SuperBoss, GGBet, PariMatch. Jedná se o spolehlivá kasina, kde si můžete hru zahrát.

Jak hrát Book of Dead:

 • Přejděte na webové stránky kasina.
 • Pokud ještě nejste zákazníkem, zaregistrujte se.
 • Dobijte si účet a hrajte o skutečné peníze.
 • Zadejte název hry do vyhledávacího pole na webových stránkách a přejděte na stránku hry.
 • Klikněte na možnost Hodnota mince a vyberte nominální hodnotu.
 • Pomocí tlačítek se šipkami nastavte výši sázky.
 • Vyberte počet aktivních řad.
 • Klikněte na tlačítko Start.

Počkejte, až se válce zastaví, a zjistěte, zda máte v tomto kole štěstí.
Minimální sázka je 0,1 USD na řadu. Nejvyšší hodnota mince je 10 dolarů.

Zahrajte si výherní automat Book of Dead zdarma

Hraní Book of Dead online zdarma je skvělý způsob, jak prozkoumat svět automatů bez jakéhokoli finančního rizika.

Hraní Book of Dead v demo režimu vám umožní:

 • vyzkoušet hru bez rizika;
 • zkontrolovat RTP automatu v praxi;
 • experimentovat s různými počty řad a nominálními hodnotami mincí.

Book of Dead si můžete zahrát v demo režimu na webových stránkách vybraného kasina. Chcete-li tak učinit, použijte vyhledávací panel pro rychlé nalezení požadovaného slotu a před hraním vyberte na stránce možnost „Demo“.

Vezměte prosím na vědomí, že jsme na našich stránkách shromáždili demoverze všech oblíbených slov. Můžete si tak zahrát automat Book of Dead zdarma bez registrace právě teď.

Jak hrát Book of Dead na mobilním telefonu?

Výherní automat Book of Dead podporuje technologii HTML5, takže je dostupný pro jakékoli zařízení. Hru můžete spustit na chytrém telefonu nebo tabletu se systémem Android nebo iOS. Automat funguje pouze tehdy, pokud máte stabilní připojení k internetu.

Hru není třeba stahovat ani instalovat. Stačí otevřít webovou stránku kasina v prohlížeči vašeho mobilního zařízení nebo si nainstalovat oficiální aplikaci od kasina. Odkaz na stažení aplikace najdete na domovské stránce webu.

Závěr.

Book of Dead je kvalitní klasický výherní automat od známého výrobce. Osloví každého, kdo má rád dobrodružné příběhy. Tento výherní automat má všechno, co dělá hazardní hry tak žádoucími: velké symboly Scatter, hru s rizikem a kolo roztočení zdarma. Hra je velmi variabilní, takže je šance vyhrát opravdu hodně. Pokud máte pochybnosti o kvalitě hry, doporučujeme nejprve hrát v demo režimu.

X
🚀 Registrace 💎 Bonus